• Przewóz osób
  Przewóz osób

  Vegabus zajmuje się licencjonowanym przewozem osób, wyjazdami okazjonalnymi i wycieczkami, jednak nasza specjalność to przewozy regularne. Obsługujemy linie międzymiastowe i podmiejskie łączące się w Jarosławiu. Zapraszamy do zakładki Rozkład jazdy.

 • Wycieczki
  Wycieczki

  Obsługujemy różnego rodzaju wycieczki krajowe oraz zagraniczne, a także wyjazdy okazjonalne. Możemy Państwa zabrać na pielgrzymkę do Częstochowy, do kina w Rzeszowie czy na basen. Nie stanowi dla nas również problemu przewiezienie osób do Warszawy, szczecina czy też Rzymu. Atrakcyjne ceny to nasz niewątpliwy atut. Zachęcamy do kontaktu. 

 • Przewóz gości weselnych
  Przewóz gości weselnych

  Oferujemy Państwu obsługę transportową gości weselnych. Proponujemy przewóz osób na ślub oraz do sali weselnej a także odwóz weselników w nocy. W celu uzyskania dokładniejszych informacji zachęcamy do kontaktu.

 

Informacja

 

Uprzejmie informujemy, iż od dnia 25 maja 2020 wznawiamy działalność związaną z przewozem osób w ramach linii regularnych. Od tego dnia będzie obowiązywał sobotni rozkład jazdy t.j. kursy z oznaczeniami E. Ponadto wykonywane będą ostatnie kursy do i z Jarosławia z rozkładu jazdy obowiązującego w dniach roboczych. 

 • Miesieczne
  Bilety miesięczne
  Sikorskiego 1A, Jarosław
  Sprzedaż biletów miesięcznych prowadzona jest podczas trzech ostatnich dni roboczych miesiąca oraz przez trzy pierwsze dni robocze miesiąca kolejnego.